MahaMantra Doğal Yaşam Merkezi
International Yoga Federation
Get Adobe Flash player

ANKARA’DAN BİR MAHARAJ GEÇTİ!

Kalbimdeki acıyı dindiremiyorum:-(
On iki gün boyunca merkezlerimizde kendisini bütünüyle ruhsallığa adamış, maddiyatın ötesinde bir varlığı ağırladık. Ruhsal rehberimizin en değerli yardımcılarından Sripad Kamal Tyagi Maharaj Ankara’yı ziyaret etti. Ankara’dan bir Maharaj sessiz sedasız, huzurla, sevgiyle, nötr enerjisiyle gelip geçti. Giderken kalplerimizi de beraberinde götürdü…

 Yanında olmak büyük bir mutluluk ve hizmet aşkı veriyordu. Şimdi ise kendimi biraz çökmüş gibi ve boşlukta hissediyorum.

 

Daha önce de bahsettiğim üzere bu tip nötr enerji kaynakları, bizlerin bilinçleri üzerinde çok etkin rol oynamakta. Oniki günde bilincimin değiştiğini hissediyorum! Sanki maddi dünya beni daha az etkiliyor. Sanki Tanrıya daha fazla teslimim ve güven duyuyorum. Ben ve bütün için iyi olan şeylerin olacağından çok eminim sanki:-)

Maharaj gerçek ötesi bir 12 gün yaşattı bizlere. Dokunduğu herşeyi değiştiren sihirli bir değnek gibiydi, en inatçı bilinçler üzerinde bile değiştrici etkisi olduğundan eminim:-)

5.Eylül akşamı kendisini havaalanında karşılamaya gittik. Dış hatlar gelişte beklerken içhatlar gelişten çıkıp bizi şaşırttı. Bu şekilde çıkabilmesinin nedeni yalnızca el bagajı ile gelmiş olmasıydı. Bir aylık yolculuğu bir el çantası ile gerçekleştirdiğini tahmin etmediğimizden kendisini Dış hatlar gelişte bekledik:-) Bagajı olmayınca iç hatlardan çıktı. Geldiği o an bu genç ve ruhsal varlık hepimizin kalbini fethetti ve her adımı, her davranışı bize bir ders oldu. Bizlere olmak boyutunu tam anlamıyla gösterdi

Geldikten üç gün sonra odasını temizlemeye girdiğimde ,banyodaki çöp kovasını bomboş bularak inanılmaz şaşırdım. Acaba çöplerini kendisi mi atmıştı? Ama hayır, ne wc kağıdı ne de havlu kağıt rulosu açılmamıştı. Biraz duş jeli kullanılmıştı. Bıraktığım organik sabunu, şampuan ve dişmacununu da kullanmamıştı. Günde en az üç kez duş almasına rağmen banyo ve lavabo öylesine temizdi ki sanki odada yaşanmamıştı! Bu gördüklerim karşısında şaşkınlığımı anlatabilmem mümkün değil…Çevreci geçinen herkese duyurulur! Ben kendi adıma wc kağıdı kullanımını azaltmaya çalışıyorum:-)

Alçakgönüllülük, hoşgörü ve başkasını onurlandırmayı kaldığı süre içinde bizlere gösterdi. Sade yaşamayı ilke edinmiş bu varlık, tüketici toplumunu oluşturan bizlere sadeliğin nasıl da önemli bir unsur oluğunu gösterdi.

Candan gülen bakışlarıyla hepimizin içindeki öze dokundu ve oradan hizmet etme isteği ile sevgi titreşimleri çıktı. DNA bazında değişimimiz başladı. Maharaj bir sihirli değnek gibi bizleki değişimi başlattı. Ötesi de bize kalmış!

  “Seminer sonrası katılımcılardan kendi bilinç değişiklikleri ile ilgili bir çok geri dönüşüm alıyoruz. Mantrayı sürekli söyleyerek ve  her ay düzenleyeceğimiz bhakti-yoga seminerlerine katılarak bilinçlerinizi daha da farklı bir konuma getirebilirsiniz… Ayrıca ücretsiz Bhagavad-Gita seanslarımız da aşağıdaki gibi GOP ve KONUTKENT deki merkezlerimizde devam etmektedir.
GOP: Cumartesileri 12.30-14.30 arası
KONUTKENT: Pazarları 10.00-12.00 arası
Rezervasyonlarınızı bekliyoruz.”

Kendinize iyi bakın…

Sevgiler

Suddha MoyeeEtiketler: , , , , , , , ,

Yurakı Git