MahaMantra Doğal Yaşam Merkezi
International Yoga Federation

Bolluk Bereket Ve Şans Reikisi

Üç sembol   ve bir mantra ile çalıştırılır.
Bolluk Bereket ReikisiUyumlama alındıktan hemen sonra bu enerji sembolleri kullanarak aktive edilir. Bu enerji bizleri genel anlamda bir bolluk ve bereket bilincine uyumlayacaktır. Bunu sadece maddi bolluk ve bereket gibi düşünmek eksik olur. Hayatımızda ‘bollaşmasını’ istediğimiz her şey için kullanabiliriz ama yine de en çok maddi hayatımızda kullanılmaktadır. Bolluk ve bereket reikisindeki üç sembol enerjiyi  aynı büyütecin kendisine yansıyan güneş ışıklarını yoğunlaştırdığı gibi, güçlü bir şekilde odaklayarak  yükseltirler. Bolluk ve bereket reikisi uyumlaması alıp bolluk ve bereketin sembollerini kullanırken arzu ediyorsanız rehberlerinizi, yükselmiş üstatları, melekleride çağırabilirsiniz. Bu semboller bolluğa bolluk katmak için kullanılır. Sizden evrene yayılacak olan titreşim hangi frekansta sizden çıkarsa, yine aynı frekansta ama bir kartopunun dağdan aşağı yuvarlanırken dönüştüğü bir çığ gibi  bumerang etkisi yaratarak geriye dönecektir. İşte bu yüzden evrene yaydığımız titreşimin frekansının, pozitif olmasına özen göstermeliyiz.

– Daha çok bereketi yaşamına çekmesi için pozitif enerjilerle yüklemek.

– Daha fazla bolluk ve bereketi yaşamınıza çekmek.

– Size bolluk ve bereketin akmasına engel olan negatif blokajları temizlemek.

– Bolluğun evrensel yasaları ile sizi uyumlu hale getirmek.

– Hayatta başarıya ulaşmanızın önündeki negatif blokajları temizlemek.

– Ailenizden size geçen bolluk, bereket ve başarı ile ilgili blokajları, negatif desenleri temizlemek.

Bolluk Bereket Reikisi– Maddi konularla ilgili endişelerden sizi arındırmak.

– Tıkanmış mali akışı sağlamak.

– Daha fazla mali başarıya sahip olmanızın önündeki engelleri, olumsuz duyguları ve düşünceleri temizleme.

– Çakra aura sisteminizde bulunan ve refahınızı olumsuz etkileyen, olumsuz enerjileri temizlemek.

– Özellikle yaşadığınız maddi sorunlarda, sorunun nerede olduğunu bilemediğiniz durumlarda bu sorunu bulmak ve temizlemek.

– Sizi bolluk ve bereket konusunda olumsuz etkileyen tüm negatif enerjileri temizlemek.

– Bolluk ve bereket konusundaki tüm negatif inanç, tutum ve şartlanmaları temizlemek.

– Kişinin negatif alanını temizlemek.

Gibi niyetlerle Bolluk Bereket Reikisini rahatça uygulayabileceksiniz.

Şans Reikisi

Şans ReikisiEvrende herşey enerjidir. Her madde, her duygu, her düşünce, her olgu özünde enerjidir ve şans da aslında bir enerjidir. Bir deneyimi yaşayıp, yaşamamız o enerjiye rezone yani uyumlu olup olmamanızla ilgilidir. Şans her yerde her zaman olan bir enerjidir ama bu enerjiyi kullanabilen ve hayatında deneyimleyen insanlar bu enerji ile uyumlu olan insanlardır. Şanslı insanlar doğuştan ya da sonradan edindikleri zihin yapisi ile şans enerjisinden en iyi sekilde faydalanmaktadırlar.

Şanslı insanların daha üstün özelliklerinin olduğu sanılır oysa sadece şans enerjisine sahiptirler ve karşılarına daha fazla fırsat çıkar. Hayatlarına daha fazla başarı, sevgi ve refah çekebilirler. Şans faktörü hayattaki en önemli faktörlerden biridir.

Bolluk Bereket ve Şans Reikisi inisiasyonları sonrasında, siz de bu pozitif şifa dolu enerjilere uyumlanmış olacak ve kendi yolunuzu bu ışıklar ile parıltılı hale getireceksiniz. Sade bir niyetle, istediğiniz her konuya, girişime, amaca Bolluk Bereket + Şans Reikisi ni aktarabileceksiniz. Kısacası, ilahi armağanlarınıza, yol arkadaşlarınıza mükemmel iki  yenisini daha eklemiş olacaksınız.


Yurakı Git