MahaMantra Doğal Yaşam Merkezi
International Yoga Federation

Maha Mantra Doğal Yaşam Merkezi

Maha Mantra Doğal Yaşam Merkezi stres ve hastalıklara yol açan düşünceleri ortaya çıkararak kişinin kendisini daha iyi tanımasını sağlamak, kişisel gelişim platformunda hoşgörü, alçakgönüllülük ve başkalarını onurlandırmanın önemini anlatarak bilinç yükselmesine yardımcı olmak, tüm yaşamımızda kozmik enerjiyi hissederek, başarılı ve bilinçli, kendine güven içinde nasıl yaşayabileceğimizi anlatmaya çalışmak amacıyla 19 Eylül 2001 tarihinde Murali Mohan ve  Suddha Moyee tarafından kurulmuştur.

Maha Mantra Doğal Yaşam Merkezi Stres Eğitmenleri, derin gevşeme yöntemlerini meditasyon ve konsantrasyon teknikleriyle zenginleştirerek sunarlar. Ayrıca Reiki ve Uzak doğu Felsefesi Bhagavad-Gita eğitimlerinde de sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarlar.

Aylık üyelik veya seans başına yapacağınız ödemelerle seanslarımıza  katılabilirsiniz.2001 yılından buyana Ankara içi ve dışındaki binlerce kişi için sakinleşmede ciddi bir başlangıç noktası olan Maha Mantra Doğal Yaşam Merkezinde konusunda  uzman eğitmenler eşliğinde kaliteli çalışmalar yapabilirsiniz.

Tüm eğitmenlerimiz Uluslararası  Eğitmenlik Sertifikasına sahiptir.

Ayrıca, Hamile gevşeme seansları da merkezimizin hizmetleri arasındadır.

Maha Mantra Doğal Yaşam Merkezi olarak yalnızca gevşeme değil Reiki ve çeşitli Meditasyon ve Şifa çalışmalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler…

Sevgilerimizle

Maha Mantra Doğal  Yaşam Merkezi


Yurakı Git